Den här sidan använder cookies. Mer info här. Genom att fortsätta använda vår webbplats accepterar du våra cookies. OK!

Personal  elnät

Gruppnummer: 0511-34 55 10

E-post:

Tord Toverland
Elnätschef
Direktnummer: 0511-34 55 19
E-post: tord.toverland@gelf.se

 

Stefan Karlsson
Drift och underhåll
Direktnummer: 0511-34 15 15
E-post: stefan.karlsson@geks.se

 

 

Per Marberg
Tf. Servicechef (Tjänstledig)
Direktnummer: 0511-34 55 11
E-post:

 

Adam Dufva Ahlin
Elkraftsingenjör
Direktnummer: 0511-34 55 17
E-post:

 

Björn Bengtsson
Projektledare mätning

Direktnummer: 0511-34 55 25
E-post:

 

Per Rosell
Mätvärdesinsamling

Direktnummer: 0511-34 55 13
E-post:

 

Lena Berggren
Elnätsadministratör

Direktnummer: 0511-34 55 21
E-post: lena.berggren@gelf.se

 

Mattias Häger
Montör

Direktnummer: 0511-34 55 39
E-post:

 

Laszlo Kovacs
Montör

Direktnummer: 0511-34 55 26
E-post: laszlo.kovacs@gelf.se

 

 

 

 

Stefan Andersson
Montör

Direktnummer: 0511-34 55 28
E-post: stefan.andersson@gelf.se

 

Anders Eckerberg
Montör

Direktnummer: 0511-34 55 34
E-post:

 

Bernt Albrektsson
Montör

Direktnummer: 0511-34 55 36
E-post:

 

Niclas Larsson
Montör

Direktnummer: 0511-34 55 35
E-post:

 

Dennis Mayer
Montör

Direktnummer: 0511-34 55 38
E-post: dennis.mayer@gelf.se

 

Oskar Malmberg
Montör

Direktnummer: 0511-34 55 29
E-post: oskar.malmberg@gelf.se

 

Erik Hansson
Montör

Direktnummer: 0511-34 55 14
E-post: erik.hansson@gelf.se

 

Ingvar Lidholm
Projektör

Mobil: 0705-82 57 03
E-post: ingvar.lidholm@gelf.se

 

Christoffer Johnsson
Projektör

Direktnummer: 0511-34 55 06
E-post: christoffer.johnsson@gelf.se